PRVA ZVIJEZDA CRNE GORE

Jovetić utučen, ali pošten nakon poraza od BiH: Krivo nam je, ali čestitam Bosni

Mislim da u prvom poluvremenu nismo igrali kako treba, to je Bosna iskoristila, postigla je taj gol, naveo je Jovetić

G. Š.

Prva zvijezda crnogorske reprezentacije Stevan Jovetić nije krio razočarenje nakon poraza od Bosne i Hercegovine u 5. kolu Lige nacija (1:0).

Ovim porazom Crna Gora je ostala bez šansi da se domogne prvog mjesta u grupi i plasmana u A diviziji, što je pošlo za rukom izabranicima selektora Ivajla Peteva (Ivaylo).

Mislim da je bila jedna teška utakmica. Mislim da u prvom poluvremenu nismo igrali kako treba, to je Bosna iskoristila, postigla je taj gol. Međutim, u drugom smo preuzelu inicijativu, imali neke svoje šanse koje smo možda trebali da iskoristimo. Krivo nam je, očekivali smo više, ali čestitam Bosni - rekao je Jovetić u izjavi nakon susreta.