LIGA NACIJA

Žestok duel: Golman Češke nokautirao Ronalda, Portugalac ostao ležati na travi krvav

Igrao se 13. minut kada je Ronaldo pokušao doći do jedne lopte, ali je na njega naletio Vacilik

Ronaldo nastavio susret nakon ukazane pomoći. Twitter

24.9.2022

Kapiten Portugala Kristijano Ronaldo (Cristiano) dobio je žestok udarac od češkog golmana Tomaša Vacilika (Tomas) u utakmici 5. kola Lige nacija.

Igrao se 13. minut kada je Ronaldo pokušao doći do jedne lopte, ali je na njega naletio Vacilik. Češki golman je boksovao loptu van svog šesneasterca, ali je naletio i na Ronalda.

Portugalac je završio na travi krvav. Njemu je ukazana pomoć, a susret je nastavio sa flasterom na nosu. Inače, nakon 60 minuta Portugal vodi sa 3:0. Diogo Dalot je postigao dva pogotka, u 33. i 52. minuti, dok je treći gol Portugala bio djelo Brune Fernandeša (Fernandes).

Pogledajte žestok duel Vacilika i Ronalda.