Bajern demonstrirao silu, Sane postigao dva gola

U okviru ove grupe C od 21 sat na Meaci igraju Inter i Barcelona

4.10.2022

Sa utakmice u Minhenu - Avaz
+3

Fudbaleri Bajerna demonstrirali su silu u okviru 3. kola Lige prvaka, pošto su na svom terenu sa uvjerljivih 5:0 savladali Viktoriju Plzen.

Bajern je u prednost stigao već u 7. minuti kada je pogodio Leroj Sane (Leroy), a samo pet minuta kasnije Serž Gnabri (Serge Gnabry) postigao je gol za 2:0.

Već u 21. minuti bilo je 3:0, a strijelac gola bio je Sadio Mane. Na odmor se otišlo sa tim rezultatom, iako je Bajern u 36. minuti ponovo zatresao mrežu češkog predstavnika, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

U drugom dijelu "Bavarci" su postigli još dva gola. Prvo je Sane u 51. minuti došao do svog drugog pogotka večeras, da bi u 59. minuti rezervisa Erik Čupo-Motan (Eric Choupo-Moting) postavio konačnih 5:0.

U okviru ove grupe C od 21 sat na Meaci igraju Inter i Barcelona.