Reprezentacija Republike Srpske odigrala utakmicu, glavni sudija poznato lice iz Premijer lige

Avaz.ba

25.10.2017

U prijateljskoj utakmici pionirskih (U-15) reprezentacija Republike Srpske i Crne Gore odigrane povodom 25. rođendana Fudbalskog saveza Republike Srpske na Gradskom stadionu u Gacku uspješniji su bili gosti i slavili minimalnu pobjedu.

Crnogorci su ostvarili minimalan trijumf protiv domaćina, a jedini pogodak na utakmici postigao je kapiten Lazar Mijović minut prije kraja susreta iz jedanaesteraca.

REPUBLIKA SRPSKA - CRNA GORA 0:1 (0:0) Gradski stadion u Gacku. Gledalaca: 150. Sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Strelac: Mijović (iz penala) u 69. minutu. Žuti kartoni: Božičković, Đogić, Kalabić (Republika Srpska).

REPUBLIKA SRPSKA: Simić, Živković, Kojundžić (od 35. Jovašević), Đogić, Bobić, Kalabić, Jović (od 60. Teodorović -), Popara, Milošević (od 66. Hadžić), Božičković, Stojčić.

CRNA GORA: Ivezić, Điković, Vujačić (od 35. Bakić), Đukanović, Vuković (od 35. Šupkavčević), Božović, Mijović (od 70. Habibović), Starovlah, Pejović, Dašić (od 70+1. Vukotić), Mišrović (od 35. Šeklarac).