Ronaldo zaprepastio Mestalju: Portugalac na veoma bizaran način slavio pogodak svoje ekipe

27.1.2018

Dosta lakše nego što se očekivalo uzdrmani Real je pobijedio Valenciju u gostima 4:1 i približio se "šišmišima" na samo dva boda zaostatka na trećem mjestu.

Nakon ispadanja iz kupa od Leganesa i silnih kritika koje je pretrpila, Zidanova ekipa je večeras odigrala odličnu utakmicu i bez većih problema slavila na, ove sezone, vrlo neugodnom gostovanju.

Domaćini su u 16. i 38. minuti skrivili dva izrazito glupa kaznena udarca, a Ronaldo je rutinski realizirao oba i Real je na odmor otišao s 2:0.

Međutim, u nastavku, Ronaldo je ponovo dospio u centar pažnje, ali ne zbog golova već nečeg prilično bizarnog.

Naime, kod četvrtog gola Reala, Ronaldo je prišao sa leđa Marselu i na prilično bizaran način slavio pogodak s njim.

Pogledajte o čemu se radi, pa će vam biti jasnije.