Igrač zaradio modrice ispod oka

Screenshot

Index.hr

31.10.2018

Kup utakmica četvrtog kola turskog kupa Batmen Petrolspora i Kasimpase prekinuta je u 98. minuti nakon što je trinaestogodišnji dječak bocom u glavu pogodio gostujućeg Koitu.

Da stvar bude gora, trebalo se igrati samo četiri minute sudijske nadoknade pri 3:2 za goste, no zbog niza sitnih prekida te golova u drugom poluvremenu i taj se produžetak protegnuo na dvostruko.

A u njemu - cirkus! Puna plastična boca vode doletjela je iz ruku maloljetnog navijača.

Nesretni Koita prebačen je u bolnicu odmah te, srećom, nije pretrpio nikakve opasnije posljedice osim modrice ispod oka.

Sudiji nije preostalo ništa drugo nego da se pozove na pravila i prekine utakmicu.

Mi smo poručili sudiji da želimo odigrati utakmicu do kraja, ali dobili smo odgovor da se utakmica ne može nastaviti - rekao je Nursal Bilgin, sportski direktor Kasimpase.

- Utakmica se igrala u prelijepom okruženju, no dogodila se ta ružna situacija. U sportu nikad nije dopušteno nasilje. Nepoznati predmet uletio je u teren, mi imamo nadzorne kamere i odmah ćemo istražiti šta se dogodilo - rekao je Ahmet Deniz, gazda Batmen Petrolspora.