Postigao dva ista gola u istoj minuti na istom stadionu protiv iste ekipe

Putuje kroz vrijeme

Twitter

24sata.hr

31.10.2018

Statističari bi rekli da su šanse za ovo jedan naprema milion, milijardu, kako god hoćete.

Gotovo je nemoguće objasniti video koji kruži društvenim mrežama i koji je od nepoznatog poluamatera iz Rusije napravio igrača o kojem se čita više nego o Mesiju (Messi) i Ronaldu zajedno.

Jer evo što je napravio - zabio je isti gol u istoj minuti na istom stadionu protiv iste ekipe kao i 2011. godine.

Roman Loktionov ima 30 godina, da stvar bude bolja, nije napadač ni veznjak, stoper je. Stoper koji zabija ovakve golove svakih sedam godina. Njegov Volgar iz Astrakhana igrao je protiv Alanije iz Vladikavkaza u trećoj ruskoj ligi.

Pobijedio je Volgar 1-0 golom Loktionova u 17. minuti. Kad pogledate njegov gol prije sedam godina, a koji je zabio istoj ekipi na istom tom stadionu, poklopilo se da to učini i u istoj minuti, mislit ćete da gledate snimak.

Možda se neko poigrao u videoeditoru, možda je sve samo splet nevjerovatnih slučajnosti i poklapanja. Paranormalno ili ne, gol je stvarno prekrasan.