Igrači slavili prolazak i onda saznali da se pucaju penali

Mislili da su prošli zbog više golova u gostima

Zbunjeni igrači Portlanda. Screenshot

Index.hr

9.11.2018

Nogometaši Portland Timbersa dobili su prvu utakmicu polufinala doigravanja Zapadne konferencije MLS-a protiv Sitl Saundersa 2:1 i noćas u gostima igrali uzvrat.

Sitl je poveo golom Ruidiaza u 68. minuti, Timbersi izjednačili preko Blanka (Blanca) u 78., da bi produžetak domaćinima osigurao Ruidiaz golom za 2:1 u trećoj minuti sudijske nadoknade. Ipak, Portland je u 93. minuti zabio za 2:2, a Lodeiro je u 97. minuti vratio domaćine u vodstvo golom za 3:2.

Utakmica je završila tim rezultatom, a nakon što je sudija odsvirao kraj, neki igrači Portlanda su oduševljeno kleknuli na teren, a drugi se grlili od sreće. Timbersi su mislili da su prošli zbog više golova u gostima dok im neko od saigrača nije objasnio kako u produžecima nema gola u gostima i da moraju pucati penale.

Na njihovu sreću, bili su koncentriraniji u raspucavanju i rezultatom 4:2 na penale prošli u finale konferencije gdje ih očekuje Real Salt Lejk.