BEOGRAD

Vođa Delija se niotkud pojavio na terenu i održao govor fudbalerima Zvezde

Pred izlazak igrača na teren u drugom poluvremenu, Vladimir Šavija je okupio igrače i održao im govor

Vladmir Šavija: Održao govor fudbalerima. Arenasport

A. M.

16.11.2020

Neobična situacija obilježila je meč između Crvene zvezde i Zlatibora na stadionu Rajko Mitić, jer se na tartan stazi našao i nekada poznati vođa Delija, Vladimir Šavija.

Na poluvremenu utakmice Crvena zvezda – Zlatibor gosti su imali prednost 0:1, a pred izlazak igrača na teren, Vladimir Šavija je okupio igrače i održao im govor.

Blizu je bio i trener Dejan Stanković, ali i Milan Borjan, koji je smirivao Šaviju, dok je on govorio okupljenim fudbalerima.

Na tome se nije završilo, nego je nešto kasnije, tokom meča, Šavija čak završio blizu klupe Crvene zvezde.

Dugo je trajala jedna pauza u 51. minuti kada se povrijedio Marko Gobeljić, a za to vrijeme, kod klupe domaćina su Borjan i Stanković smirivali Šaviju koji je zatim zagrlio Stankovića i otišao, što su zabilježile kamere.