ZAVIDOVIĆI

Navijači Čelika prekinuli prijateljsku utakmicu protiv Krivaje, željeli se obračunati s domaćom publikom

Nakon obračuna s domaćim navijačima, pristalice Čelika ušle su na teren i krenule ka fudbalerima Krivaje koji su se dali u bijeg u svlačionice

Incident se dogodio 10-ak minuta prije kraja. Facebook

A. M.

28.2.2021

Prijateljski meč Krivaje iz Zavidovića i Čelika prekinut je danas nakon što je grupa navijača zeničkog tima krenula u obračun s domaćom publikom, a zatim ušla i na teren.

Rezultat nakon prvih 45 minuta glasio je 0:0, a Čelik je u drugom dijelu uspio postići dva gola i doći do prednosti. Međutim, incident se dogodio 10-ak minuta prije kraja kada je grupa gostujućih navijača napala malobrojne navijače Krivaje.

Nakon obračuna s domaćom publikom, navijači Čelika ušli su na teren i krenuli ka fudbalerima Krivaje koji su se dali u bijeg u svlačionice, nakon čega je meč prekinut.