BBB SE OSVETILI ENGLEZIMA

Dinamo je poražen u Zagrebu, ali je "navijački rat" pripao domaćinu

Više od 10.000 "Boysa" grmilo je tokom 90 minuta, a potom su pozdravili goste na drugoj strani stadiona specijalnom porukom

Poruka navijača Dinama za goste. PIXSELL

M. K.

17.9.2021

Dinamo je poražen prvom kolu Evropske lige od Vest hema rezultatom 0:2, a za razliku od igrača koji su podbacili na terenu to se ne može reći za Dinamove vatrene navijače, "Bad Blue Boyse", koji su pobijedili u navijačkom "ratu" sa navijačima tima iz Londona, koji su inače dan prije pravili probleme po Zagrebu, te fizički napadali hrvatske navijače.

Više od 10.000 "Boysa" grmilo je tokom 90 minuta, a potom su pozdravili goste na drugoj strani stadiona, njih oko 2.000 te im poslali poruku u vidu transparenta u kojoj je stajalo: "Čestitamo, upravo ste upoznali Bad Blue Boyse", prenio te Tportal.hr.

Sličnom porukom Vest hemovi navijači pozdravljaju druge navijače na Otoku nakon što se s njima fizički sukobe.

Ono što je predstavljalo još veću pobjedu navijača Dinama jeste vrijedan plijen - transparent Vest hemovih navijača koji su im oduzeli BBB u jednom od sukoba na ulicama grada.