U Širokom Brijegu dvije zlatne i jedna srebrna medalja

Cazinski vozači u dobroj formi

S. J.

26.8.2014

Nakon sjajnih rezultata na domaćem terenu na 14. Međunarodnoj brdsko–brzinskoj auto-trci u Cazinu, koja je šampionat BiH i Centralno evropske zone nedavno vožena na zahtjevnoj stazi popularno zvanoj "Krajiška zmija", vozači iz Cazina u istom ritmu vozili su i na auto utrci u Širokom Brijegu, koja se bodovala za šampionat BiH.

Na ovom takmičenju Cazin su predstavljala četiri takmičara iz tri kluba, koji su u svojim klasama osvojili dva prva, jedno drugi i jedno šesto mjesto.

Zlatne medalje osvojili su Hasan Ljubijankić (AMK "Cazin") u Grupi H–klasa 13 i Nihad Seferagić (AMK "Auto sport") u Grupi H–klasa 14, srebrnu je dobio Salih Ljubijankić (AMK "Extra sport") u grupi N–klasa 3, dok je šesto mjesto zauzeo Adis Abdić (AMK "Extra sport") u Grupi H–klasa 14.