OSTALI SPORTOVI

Zrinjski pregazio gruzijski Batumi

Fena

17.11.2017

Rukometaši Zrinjskog praktično su riješili pitanje pobjednika dvoboja 3. kola EHF Challenge kupa nakon što su u prvom susretu tog dvoboja večeras u Mostaru pregazili gruzijskog predstavnika BSB Batumi rezultatom 47:17 (21:7).

Uoči sudara osvajača Kupa BiH i gruzijskog predstavnika bilo je puno nepoznanica o snazi i kvaliteti Batumija, no prve minute susreta pokazale su da je HMRK Zrinjski barem za klasu iznad svog protivnika.

Susret je odlučen već u prvih desetak minuta kada je Zrinjski poveo 10:1, nakon čega je trener Zdravko Medić na parket poslao rezervnu ekipu.

Na poluvrijeme se otišlo s prednošću Mostaraca 21:7, a u drugih 30 minuta nije se puno toga promijenilo. Zrinjski je i dalje dominirao te na kraju slavio s uvjerljivih 20 golova prednosti 47:17.

Već u subotu igra se revanš, također u Mostar, no sudeći prema večeras viđenom bit će to puka formalnost.