Prvenstvo počinje za devet dana

Fena

Fena

13.9.2018

U posljednjoj kontrolnoj utakmici pred početak prvenstva BiH, rukometašice tuzlanskog Jedinstva večeras su remizirale protiv ekipe Železničara iz Inđije rezultatom 34:34 (17:18).

U posljednjih petnaestak minuta gošće, koje igraju u B Superligi Srbije, češće su bile u vodstvu, najviše s dva gola prednosti.

Ipak u posljednjoj minuti domaće su smanjile na 33:34, da bi izjednačujući pogodak petnaestak sekundi prije kraja postigla Zorana Miličević.

Najviše golova za Jedinstvo postigle su Matea Šumelj 12, Zorana Miličević 8 i Admira Zvekić 7.

U sastavu Železničara Milica Zubović postigla je 12, Suzana Milišić 8, a Tamara Đorović 6 golova.

Tuzlanke su tako pripremni period okončale s jednom pobjedom, remijem i četiri poraza.

Prvenstvo počinje za devet dana, a Jedinstvo u 1. kolu gostuje kod ekipe Ilidže.