26. MUNDIJAL Učestvuju 24 selekcije podijeljene u četiri grupe

Pogledajte raspored svih utakmica prvog kruga SP-a za rukometaše

Domaćini smotre najboljih reprezentacija svijeta su Danska i Njemačka

Avaz Sport
10.01.2019 16:14

SP u rukometu: Očekuje se dosta uzbuđenja

Foto: Arhiv

Utakmicom između Koreje i Njemačke večeras počinje 26. svjetsko prvenstvo za rukometaše. Domaćini smotre najboljih reprezentacija svijeta su Danska i Njemačka, a na prvenstvu učestvuju 24 selekcije podijeljene u četiri grupe. Finale je na rasporedu 27. januara u Herningu. 

Raspored prvog kruga takmičenja:

Grupa A (Berlin):

10. januara u 18.15 sati: Njemačka - Koreja 

11. januara u 18.00 sati: Srbija - Rusija

11. januara u 20.30 sati: Brazil - Francuska

12. januara u 15.30 sati: Rusija - Koreja

12. januara u 18.15 sati: Njemačka - Brazil

12. januara u 20.30 sati: Francuska - Srbija

14. januara u 15.30 sati: Srbija - Brazil

14. januara u 18.00 sati: Rusija - Njemačka

14. januara u 20.30 sati: Francuska - Koreja

15. januara u 15.30 sati: Rusija - Brazil

15. januara u 18.00 sati: Koreja - Srbija

15. januara u 20.30 sati: Njemačka - Francuska

17. januara u 15.30 sati:Brazil - Koreja

17. januara u 18.00 sati: Njemačka - Srbija

17. januara u 20.30 sati: Francuska - Rusija

Rezultati by SofaScore

Grupa B (Minhen):

11. januara u 15.00 sati: Japan - Makedonija

11. januara u 18.00 sati: Island - Hrvatska

11. januara u 20.30 sati: Bahrein - Španija

13. januara u 14.00 sati: Makedonija - Bahrein

13. januara u 16.30 sati: Hrvatska - Japan

13. januara u 19.00 sati: Španija - Island

14. januara u 15.30 sati: Island - Bahrein

14. januara u 18.00 sati: Hrvatska - Makedonija

14. januara u 20.30 sati: Španija - Japan

16. januara u 15.30 sati: Japan - Island

16. januara u 18.00 sati: Hrvatska - Bahrein

16. januara u 20.30 sati: Makedonija - Španija

17. januara u 15.30 sati: Bahrein - Japan

17. januara u 18.00 sati: Makedonija - Island

17. januara u 20.30 sati: Španija - Hrvatska

Rezultati by SofaScore

Grupa C (Kopenhagen prva utakmica, sve ostale Herning)

10. januara u 20.15 sati: Čile - Danska

11. januara u 18.00 sati: Saudijska Arabija - Austrija

11. januara u 20.30 sati: Tunis - Norveška

12. januara u 15.00 sati: Austrija - Čile

12. januara u 17.30 sati: Norveška - Saudijska Arabija

12. januara u 20.15 sati: Danska - Tunis

14. januara u 15.00 sati: Tunis - Čile

14. januara u 17.30 sati Norveška - Austrija

14. januara u 20.15 sati: Danska - Saudijska Arabija

15. januara u 16.15 sati: Saudijska Arabija - Tunis

15. januara u 18.30 sati: Norveška - Čile

15. januara u 20.45 sati: Austrija - Danska

17. januara u 15.00 sati: Čile - Saudijska Arabija

17. januara u 17.30 sati: Austrija - Tunis

17. januara u 20.15 sati: Danska - Norveška

Rezultati by SofaScore

Grupa D (Kopenhagen):

11. januara u 15.30 sati: Angola - Katar 

11. januara u 18.00 sati: Argentina - Mađarska

11. januara u 20.30 sati: Egipat - Švedska

13. januara u 15.30 sati: Katar - Egipat

13. januara u 18.00 sati: Mađarska - Angola

13. januara u 20.30 sati: Švedska - Argentina

14. januara u 15.30 sati: Mađarska - Katar

14. januara u 18.00 sati: Argentina - Egipat

14. januara u 20.30 sati: Švedska - Angola

16. januara u 15.30 sati: Angola - Argentina

16. januara u 18.00 sati: Mađarska - Egipat

16. januara u 20.30 sati: Katar - Švedska

17. januara u 15.30 sati: Egipat - Angola

17. januara u 18.00 sati: Katar - Argentina

17. januara u 20.30 sati: Švedska - Mađarska

Rezultati by SofaScore
NA VRH