Mečevi u grupi B i D

SP u rukometu: Hrvatska bez problema savladala Bahrein. AFP

16.1.2019

+1

Hrvatska je u okviru četvrtog kola grupe B Svjetskog rukometnog prvenstva u Minhenu u meču bez rezlutatskog značaja deklasirala Bahrein rezultatom 32:20.

"Kauboji" su protiv Bahreina odradili malo jači trening, a Lino Červar na ovom meču priliku je dao onim igračima koji su manje igrali.

Hrvati su očekivano dobro otvorili utakmicu i već nakon deset minuta igre imali prednost od četiri gola razlike (7:3). "Kauboji" se nisu zaustavljali i nastavili su rešetati mrežu protivnika, a na odmor su otišli s prednošću od čak deset golova razlike (19:9).

Ni u drugom poluvremenu Bahreinci se nisu nikako mogli nositi s razigranim Hrvatima, koji su na kraju upisali uvjerljiv trijumf.

Najvažnija utakmica prvog dijela turnira za "Kauboje" je u četvrtak, kada će igrati protiv Španije. Ranije danas u ovoj grupi Island je pobijedio Japan 25:21.

Argentina je u grupi D savladala Angolu 33:26.