Ne očekujte da ću to ikad više u karijeri napraviti - rekla je teniserka

Serena Vilijams je cijeli meč sjajno reternirala. Arhiv

Avaz.ba

10.7.2019

Serena Vilijams (Serena Williams) i Endi Mari (Andy Murray) plasirali su se u osminu finala mješovitih parova u Vimbldona.

Najatraktivniji par u turniru pobijedio je sinoć Fabricea Martina i Rakel Atavo (Raquel Atawo) 7:5, 6:3 i sad je jedan od favorita za naslov.

U vrijeme Serenine najveće dominacije u ženskom tenisu pokrenute su rasprave bi li imala ikakve šanse u singlu protiv slabije rangiranih igrača.

Sigurno ne bi, ali Serena je sinoć pokazala da bi, ako ništa drugo, bila težak protivnik.

Kod vodstva 5:4 u prvom setu i izjednačenju na servis protivnika, mlađa sestra Vilijams je Martinu servis od 222 kilometra na sat vratila u teren za izravni poen i set loptu.