Hušić "zaključao" vrata svoga gola

RK Gračanica. Avaz

Piše: H. Č.

14.11.2020

U okviru 2. kola Evropskog kupa, sinoć su rukometaši Gračanice u Ukrajini bez većih problema savladali domaću momčad Odesse sa 22:28 (14:15).

Gračanlije su odigrale dobro prvo poluvrijeme i riješile ga u svoju korist sa golom razlike (14:15), a u drugih 30 minuta zaigrali su još bolje i organizovanije, u čemu se istakao golman gostiju Hušić, koji je jednostavno „zaključao“ svoja vrata.

S obzirom da je dogovoreno da se obje utakmice igraju u Ukrajini, revanš ove dvije ekipe igra se već sutra.

Za očekivati je da će tim iz Gračanice ponovo pokazati svoju zrelost i požrtvovanost te izvojevati i drugu pobjedu pobjedu, što bio bio dobar rezultat Gračanice na međunarodnoj sceni.