REAKCIJE ZVIJEZDA

Kim Kardašijan nimalo nije impresionirao Mesi

Mesi je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena sjajnim potezom presudio utakmicu

Serena Vilijams i Kim Kardašian. Twitter

D. H.

22.7.2023

Lionel Mesi (Messi) debitirao je za Inter Miami, klub iz Sjedinjenih Američkih Država u koji je prešao ovog ljeta. Argentinac je ušao u 54. minuti umjesto Cremaschija u utakmici američkog Liga kupa protiv Cruz Azula. Inter Miami pobijedio je 2:1, a Mesi je bio junak u dramatičnoj završnici.

Tejlor je doveo Inter u vodstvo u 44. minuti, a rezultat je poravnao Antuna u 65. minuti. Mesi je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena sjajnim potezom presudio utakmicu. Fantastično je pogodio iz slobodnog udarca za konačnih 2:1. Tribine u Americi bile su u transu nakon tog pogotka. Veselile su se i zvijezde Dejvid Bekam (David Beckham) i njegova supruga Viktorija (Victoria), galamila je Serena Vilijams  (Williams), ali rijaliti zvijezda Kim Kardašian (Kardashian) pored nje nije bila baš impresionirana. Pogledajte reakcije: