Zmajevi još na Kipru: Odgođen let za Gibraltar

A. S.

1.9.2017

Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine sinoć su u Nikoziji poraženi od Kipra (2:3).

Izabranici Mehmeda Baždarevića su nakon vodstva od 2:0 na poluvremenu, u drugom dijelu utakmice za jedanaest minuta primili tri gola od selekcije Kipra i na taj način ugrozili plasman na Svjetsko prvenstvo u Rusiju.

Atmosfera u taboru Zmajeva, nakon ovog neočekivanog poraza je daleka od idealne.

Svi igrači su svjesni da su prokockati veliku priliku, s obzirom na to da je Estonija otkinula dva boda Grčkoj (0:0), pa je holom hotela uglavnom bilo mirno.

Naša delegacija je jutros u 10 sati po našem vremenu trebala krenuti avionom s aerodroma u Nikoziji u Gibraltar, ali je let iznenada prolongiran za dva sata.

Tako će Zmajevi neplanski ostati do 12 sati na Kipru, kojeg nećemo pamtiti po lijepom.