Real primio gol pa ih onda zabio sedam

21.1.2018

+1

Deportivo je poveo u Madridu, činilo se da navijače Reala čeka još jedno teško popodne, a onda je ekipa Zinedina Zidana (Zinedine Zidane) zaigrala onako kako se očekuje od tima kalibra prvaka Evrope i do vrha napunila mrežu gostiju iz Galicije 7:1.

Adrijan (Adrian) je u 23. minutu najavio potencijalno iznenađenje, ali je Real brzo uspio da izjednači. Strijelac gola za Madriđane bio je defanzivac Naćo (Nacho).

Pred kraj prvog dijela Garet Bejl (Gareth Bale) podsjetio je najbolje dane i pravom majstorijom kompletirao preokret.

Velšanin je bio strijelac i trećeg gola za Real poslije odličnog centaršuta Tonija Krosa (Kross).

Potom je na scenu stupio Luka Modrić. Majstorski mu je petom loptu proslijedio Kristijano Ronaldo (Cristiano), a hrvatski reprezentativac precizno je plasirao u mrežu.

Portugalac je dočekao pogodak u 78. minutu.

Šest minuta prije kraja Ronaldo je spremno reagirao na ubacivanje Lukasa Vaskeza (Lucas Vascez) za 6:1.

Tačku na fenomenalnu partiju Reala slavio je pred kraj utakmice Naćo, koji je poput Bejla i Ronalda dva puta tresao mrežu Deportiva.

Real je daleko od Barcelone i titule, ali ova igra obećava pred nastavak Lige prvaka prije svega, piše Cdm.me.