Selektor Prosinečki na slatkim mukama, novi gol Elvira Koljića

U osam posljednjih mećeva isto toliko golova

Agencije

2.11.2018

Krajova je upisala ubjedljivu pobjedu na gostovanju kod Poli jase. Bilo je 0:3, a među strijelce se ponovo upisao Elvir Koljić.

Na početku meča izbjegnuta je tragedija. Laurentiju Rus je  udario 18-godišnjeg Valentina Mihailu koji je izgubio svijest, a sudija je domaćem igraču odmah pokazao crveni karton.

Bili su to momenti straha za sve prisutne na stadionu, kako igrače tako i navijače.

Ambulantnim kolima su trebale dvije minute da uđu u teren dok je mladi Mihailu ležao na terenu.

Njegov saigrač, Ivan Martić je sa suzama u očima molio za život svog klupskog kolege.

Gosti su golove postizali u nastavku. Pitanje pobjednika riješili su za desetak minuta igre. U 47. minuti Mateiu je zabio za vodstvo, da bi šest minuta kasnije pogodio i Mitrita.

U 70. minuti jedan od lakših golova u karijeri postiže Koljić. Bh. napadaču koji je tako na iskušenje stavio selektora Roberta Prosinečkog je to bio osmi gol u sezoni.

Krajova je sada druga na tabeli sa bodom manje od vodećeg Kluža.