Ništa bez Ronalda, Juventus kiksao u Beneventu

"Staroj dami" samo bod

Morata: Strijelac jedinog gola za Juventus. AFP

28.11.2020

Juventus je kao veliki favorit u susretu gostovao 9. kola italijanske Serije A gostovao Beneventu, ali nije uspio slaviti.

Imao je vodstvo od 21. minute, koje mu je donio Alvaro Morata.

Ipak, u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena Haetano Leticija (Gaetano Letizia) pogađa za poravnanje.

Juventus je u nastavku pokušao doći do novog gola, ali nije stvorio previše prilika. Morata je zaprijetio u 52., a Paulo Dibala (Dybala) u 86., ali bez veće opasnosti po gol domaćina.

Još se jednom pokazalo kako Juventus vrlo teško može bez Kristijana Ronalda (Cristiano), koji je "odmorio" današnji meč.

Juventus je trenutno peti sa 17 bodova, dok Benevento na 12. mjestu ima 10.

Inter je ranije danas bio ubjedljiv u gostima kod Sasuola, slavivši s 0:3. Strijelci su bili Aleksis Sančez (Alexis Sanchez) u 4., Vlad Kirikeš (Chiriches) u 14. i Roberto Galjardini (Gagliardini ) u 60. minuti.