Navijači Sarajeva izabrali najboljeg igrača derbija u Banjoj Luci

Sarajevo je ostalo lider na tabeli sa 42 boda, ali i jesenji prvak i treću godinu zaredom

Bordo tim je zasluženo osvojio bod u Banjoj Luci. FK Sarajevo

Piše: G. Š.

7.12.2020

Fudbaleri Borca i Sarajeva odigrali su neriješeno (2:2) na Gradskom stadionu u Banjoj Luci, u derbi utakmici 18. kola m:tel Premijer lige BiH. Sarajevo je ostalo lider na tabeli sa 42 boda, ali i jesenji prvak i treću godinu zaredom, dok je Borac na diobi treće pozicije sa Zrinjskim sa deset bodova manje.

- Najbolji igrač na utakmici protiv Borca po izboru navijača Sarajeva je Matijas Fanimo, saopćeno je iz FK Sarajevo.

Fanimo je, podsjetimo, bio dvostruki strijelac. Izjednačujući gol postigao je na asistenciju Tina Sven Sušića u 85. minuti, iako je bordo tim igrao sa igračem manje. Naime, u 72. minuti je isključen Anel Hebibović...

Fanimo: Odigrao i po ukusu navijača. FK Sarajevo