KUP TURSKE

Marin Aničić se vratio u tim i postigao gol

Domaći su poveli u 11. minuti, a strijelac je bio naš defanzivac Marin Aničić (31), koji je odigrao cijelu utakmicu nakon skoro četiri mjeseca pauzirao zbog povrede

Aničić: Sanirao povredu. Konjaspor

Piše: G. Šumar

13.1.2021

Fudbaleri Konjaspora danas su pobijedili Gaziantep sa 2:1 i plasirali se u četvrtfinale Kupa Turske. Domaći su poveli u 11. minuti, a strijelac je bio naš defanzivac Marin Aničić (31), koji je odigrao cijelu utakmicu nakon skoro četiri mjeseca pauzirao zbog povrede (zadnji put je bio u timu 19. septembra prošle godine protiv Genčlerbirligija).

Prednost je u 40. minuti udvostručio Sahiner, a poraz gostiju ublažio je Demir u 90. minuti.

Deni Milošević (25) je igrao od 72. minute za Konju, Amir Hadžiamhetović (23) nije ulazio u igru, dok Ibrahim Šehić (32), koji brani standardno u ligaškom takmičenju, nije bio u konkurenciji za današnji meč.