Štilić i Lendrić pogađali za pobjedu Plavih

Detalj s meča u Međugorju. Armin Herić/fkz.ba

A. M.

13.2.2021

Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice u Međugorju savladali Krupu sa 2:1.

Željo je poveo nakon jedanaesterca. Štilića koji je oboren u kaznenom prostoru bio je siguran sa 11 metara i donio vodstvo svom timu.

U posljednoj minuti prvog dijela Krupa je poravnala rezultat. Ubačaj s desne strane iskoristio je Pavlović koji je samo okrznuo loptu i pogodio gol Plavih.

U drugom dijelu nije bilo mnogo prilika. Željezničar je do drugog gola došao pet minuta prije kraja. Zec je vukao loptu, dodao do Alispahića koji je uposlio Lendrića čiji je udarac iskosa je bio neodbranjiv.

Narednu utakmicu Željezničar igra sljedećeg vikenda protiv Širokog Brijega.

Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice savladali Krupu sa 2:1. 🔵⚪ 📝 Više informacija na www.fkz.ba 📷 Armin Herić, www.fkz.ba

Posted by FK Željezničar on Subota, 13. Februar 2021.