ENGLESKA

Novi kiks Mančester junajteda, "Crvenim đavolima" samo bod na gostovanju Vest bromu

Mančester junajted je sada na drugom mjestu na tabeli i ima 46 bodova, koliko i trećeplasirani Lester. AFP

A. M.

14.2.2021

Vest bromvič albion i Mančester junajted podijelili su bodove u duelu 24. kola Premijer lige. Meč je završen rezultatom 1:1.

Šokirao je Vest brom "Crvene đavole" već u drugoj minuti kada je sjajan gol glavom postigao Mbaje Dianje (Mbaye Diagne).

Junajted je do izjednačenja došao fantastičnim golom iz voleja Brune Fernandesa minut prije odlaska na odmor.

Mančester junajted je sada na drugom mjestu na tabeli i ima 46 bodova, koliko i trećeplasirani Lester. Oba tima imaju po sedam bodova manje od Mančester sitija uz po meč više.

Vest bromvič ostaje pretposljednji na tabeli sa 13 bodova.