Približio mu se na dva boda

Nagelsmanov tim nije dopustio iznenađenje u Berlinu. AFP

A. Vatreš

21.2.2021

Nogometaši Lajpciga na gostovanju su pobijedili berlinsku Hertu s 0:3 u susretu 22. kola Bundeslige, smanjivši zaostatak za vodećim Bajernom na dva boda.

Lajpcig je iskoristio subotnji poraz Bajerna u Frankfurtu i približio se Bavarcima na samo dva boda minusa.

Ekipa Julijana Nagelsmana (Julian Nagelsmann) nije dozvolila iznenađenje i u Berlinu je uvjerljivo slavila s 0:3.

Gosti su poveli u 28. minuti golom Marsela Sabicera (Marcel Sabitzer) na asistenciju Daniela Olma. Na 0:2 je povisio Nordi Mukiele u 71. minuti, a priču je zaključio Vili Orban (Villi) u 84. minuti, prenosi Hina.

U prvom nedjeljnom susretu Augzburg i Bajer Leverkuzen su odigrali 1:1.

Domaćin je poveo u 5. minuti golom Florijana Niderlehnera (Florian Niederlechner), a u četvrtoj minuti sudijske nadoknade izjednačio je Edmond Tapsoba.

U nedjelju je na rasporedu još jedna utakmica, sastaju se Hofenhajm - Verder.

Vodeći Bayern ima 49 bodova, Lajpcig je drugi s dva boda manje, a zatim slijede Volfsburg i Ajntraht sa po 42 boda.