Ronaldova sestra bijesna zbog sudijske odluke: Krađa je počela

Oglasila se jer je njenom bratu poništen gol zbog milimetarskog ofsajda

Ronaldo: Ušao sa klupe. TWITTER

23.8.2021

Fudbaleri Juventusa nisu uspjeli doći do pobjede u prvom kolu Serije A iako su imali vodstvo od 2:0. "Stara dama" je ispustila vodstvo od dva gola iz prvog dijela, a onda je u 94. minuti Kristijano Ronaldo (Cristiano) pogodio, međutim gol je poništen.

VAR je signalizirao milimetarski ofsajd, a sudija Ivano Pezuto (Pezzuto) je nakon pregledavanja usporenog snimka poništio gol i razbjensio Portugalca, navijače Juventusa, ali i Elmu, sestru Kristijana Ronalda.

Ona se oglasila na društvenim mrežama.

- Da imaš moja ramena, ne bi bio u ofsajdu. Trebaju ti manja... Krađa je počela, poručila je Ronaldova sestra.

Objava Ronaldove sestre. INSTAGRAM

Podsjećamo, Ronaldo je meč u Udinama počeo sa klupe za rezerve, a trener Juventusa Masimilijano Alegri (Massimiliano Allegri) ga je u igru uveo u 60. minuti susreta.