Protiv Rena nedovoljne silne zvijezde, Parižani upisali prvi poraz sezone

Mesi je bio razočaran nakon poraza. AFP

M. K.

3.10.2021

PSG je u duelu 9. kola Lige 1 poražen na gostovanju kod Rena rezultatom 2:0 što im je bio prvi poraz u sezoni.

Gosti su došli na ovo gostovanje s najjačim sastavom, od starta je krenuo i Mesi (Messi), ali do gola nisu mogli.

Ren je poveo 1:0 u 45. minuti, kada su domaći igrači izveli odličnu kontru, a na kraju je precizan bio Gaetan Laborde.

Čim je startalo drugo poluvrijeme na semaforu je već bilo 2:0. Ovog puta u 46. minuti strijelac je bio Flavijen Tajt (Flavien Tait), a taj se rezultat više nije mijenjao.

Do kraja treba još spomenuti gol Kilijana Mbappea (Kylian Mbappe) koji je poništen zbog ofsajda.