HRVATI BIJESNI ZBOG VARA

Hrvatski igrači su već proslavili gol koji bi im vjerovatno donio pobjedu, a onda je uslijedio šok

Poveli su Slovaci dva puta, a "Vatreni" su se vraćali golovima Andreja Kramarića i Luke Modrića

Ispred gola Slovačke desila se sporna situacija. Printscreen

M. K.

12.10.2021

Hrvatska je u Osijeku odigrala 2:2 sa Slovačkom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, i tako napravila veliki korak unazad kad je borba za prvo mjesto u grupi H u pitanju, jer je u međuvremenu Rusija u Sloveniji slavila s 2:1 i sad Rusi imaju 19 bodova, dok je Hrvatska sakupila 17.

Poveli su Slovaci dva puta, 0:1, i 1:2, a "Vatreni" su se vraćali golovima Andreja Kramarića i Luke Modrića, a onda se u 83. minuti desio detalj koji bi mogao Hrvatsku koštati plasmana na Mundijal, a zbog kojeg su u selekciji Hrvatske protestvovali žestoko kod sudije Ovidiua Hategana iz Rumunije.

Kramarić je ubacio prema Marku Livaji kojeg je lopta preletjela i došla do Ivana Perišića, ali ju je igrač Intera uspio samo u padu odbiti do Nikole Vlašića koji je loptu s dva metra zakucao u mrežu.

Par minuta su slavili Hrvati gol, a onda je nakon asistencije VAR odlučeno da je Perišić prilikom vraćanja lopte Vlašiću bio u minimalnom ofsajdu, pa je pogodak poništen.

U nastavku pogledajte kako je to sve izgledalo.