OPROŠTAJ OD EVROPE

Trabzonspor eliminisao bh. predstavnika iz Lige prvaka

Bh. predstavnik je utakmicu završio sa igračem manje jer je u 59. minuti meča drugi žuti karton dobio Aleksa Kovačević.

Juniori Zvijezde 09 nisu imali snage za preokret. FSBIH

M. K.

20.10.2021

Aktuelni prvaci Premijer omladinske lige BiH, juniori Zvijezde 09, poraženi su danas u gostima od Trabzonspora s 0:2 u revanš utakmici prvog kruga UEFA Omladinske lige prvaka.

U prvu utakmici u Ugljeviku bilo je 0:1 za goste.

Tačetin Saglam (Tacettin Saglam) u 54. minuti donio je prednost domaćem timu, ekipi iz Trabzona, a konačan rezultat postavio je Sulejman Ćebeći (Suleyman Cebeci) u 70. minuti golom s bijele tačke.

Današnju utakmicu Zvijezda 09 je počela u sastavu: Dražen Krajišnik, Almin Mustafagić, Andrija Janjić, Jovan Samardžić, Aleksa Kovačević, Vuk Tešić, Dejan Popara, Brian Fortune Ananias (59. Luka Radović), Goran Milovanović (63. Darko Janjušević), Amar Sinanović i Sreten Milošević (74. Dražen Okolić).