Rođendanska bakljada Hordi zla, Sarajevo sa igračem manje

Horde su simbolično zapalile 75 baklji u čast 75. rođendana kluba

Piše: M. K.

30.10.2021

Fudbaleri Sarajeva danas na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" igraju utakmicu 15. kola Premijer lige BiH protiv Rudara iz Prijedora, a trenutno je 1:1.

Na Koševu je u 11. minuti došlo do promjene rezultata kada je Darko Lazić pogodio za 1:0 bordo tima, nakon jednog kornera domaćih.

Vodstvo bordo tima trajalo je do 31. minute kada je igrač gostiju Žozef Amoa (Joseph Amoah) poravnao na 1:1, a s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.

Pola sata prije kraja meča Sarajevo je ostalo sa igračem manje jer je strijelac gola za 1:0, Lazić, zaradio drugi žuti karton.

Nedugo nakon toga Horde zla su na sjevernoj tribini zapalile rođendansku bakljadu kojom su prekinule utakmicu na par minuta. Horde su simbolično zapalile 75 baklji u čast 75. rođendana kluba.

Sarajevo u današnjem meču treba pobjedu ako želi da zadrži priključak za vodećima.