PREMIJERŠIP

Totenhem u posljednjim sekundama slavio protiv Votforda

Mreže su mirovale sve do šeste minute sudijske nadoknade kada je, na asistenciju Sona, Dejvinson Sančez pogodio za 0:1

Pogodak Sančeza odlučio meč u Votfordu. AFP

M. K.

1.1.2022

Votford i Totenhem danas su odigrali svoj duel 21. kola Premijeršipa, a nakon čak 102 minute dosta tvrde utakmice bilo je 0:1 za tim iz Londona.

Imale su obje ekipe svoje prilike za gol, pogotovo gosti kod kojih su Heri Kejn (Harry Kane) i Heung-Min Son prijetili golu Danijela Bahmana (Daniel Bachmann).

Mreže su mirovale sve do šeste minute sudijske nadoknade kada je, na asistenciju Sona, Dejvinson Sančez (Davinson Sanchez) pogodio za 0:1 i trijumf Sparsa!

Inače, utakmica je produžena čak 12 minuta zbog prekida koji se desio u 85. minuti meča. Tada je jednom navijaču pozlilo, nakon čega je sudija Robert Džons (Robert Jones) prekinuo meč, a navijaču se ukazala medicinska pomoć.

Nakon ovog meča Totenhem ima 33 boda i zauzima petu poziciju na tabeli (s dvije utakmice manje), dok je Votford 17. s 13 bodova i slijedi mu grčevita borba za opstanak.