Totenhem sve dalje od Lige prvaka, Puki postigao najbrži gol sezone

Mančester siti kod kuće siguran protiv Brentforda

Sparsi su večeras ugostiti sastav Sautemptona. AFP

Piše: M. K.

9.2.2022

U okviru vanrednog 24. kola Premijeršipa, Totenhem je večeras ugostio sastav Sautemptona, a nakon nešto više od 90 minuta rezultat je bio 2:3.

Poveli su domaći autogolom Bednareka u 18. minuti, da bi Armando Roha (Roja) poravnao na 1:1 u 23.. Potom je Son Heung-Min pogodio u 70. minuti za 2:1, da bi Eliunusi (Mohamed Elyounoussi) (79.) i Če Adams (Che) (82.) preokrenuli na 2:3 za goste.

Mančester siti je ugostio Brenford, a odbrana gostiju je izdržala sve do 40. minute kada je pogodio Rijad Mahrez (Ryad) za 1:0 "Građana". Sigurnu pobjedu 2:0 Sitiju donosi Kevin De Brujne (De Bruyne) u 69. minuti.

Norvič je dočekao ekipu Kristal Palasa, a ovaj susret je završen rezultatom 1:1.

Temu Puki (Teemu Pukki) doveo je domaće u vodstvo 1:0 u 38. sekundi meča, i tako postigao najbrži gol sezone. Na konačnih 1:1 poravnao je Vilfrid Zaha (Wilfried) u 60. minuti meča.