POLJSKA

Dvostruki strijelac: Bh. napadač proslavio golove sa ukrajinskom zastavicom na ruci

Pri tom su Mešanović i saigrači nosili trakice sa ukrajinskim bojama čime su dali podršku Ukrajini na koju trenutna traje invazija od strane Rusije.

Mešanović proslavlja pogodak protiv Krakovije. Printscreen

M. K.

28.2.2022

Fudbaleri poljske Termalice u gostima su šokirali ekipu Krakovije koju su savladali s 1:2 u meču 23. kola Ekstraklase.

Posebno se istakao iskusni bh. napadač Muris Mešanović koji je s dva gola režirao iznenađenje.

Pri tom su Mešanović i saigrači nosili trakice sa ukrajinskim bojama čime su dali podršku Ukrajini na koju trenutna traje invazija od strane rusije.

Mešanović je postigao oba gola u razmaku od samo tri minute, i to prvi 39. minuti kada je zabio gol za 1:0, a samo tri minute kasnije Mešanović je ponovo u centru pažnje, te nakon jedne akcije pogodio nebranjenu mrežu protivnika za konačnih 0:2.