PREKINUTA UTAKMICA

Pogledajte nezapamćenu tuču na fudbalskom terenu u Malom Zvorniku

Pri rezultatu 1:1 došlo je do prekida meča i opšte tuče među igračima. Screenshot

G. Š. / Novosti

10.3.2022

Veliki haos ponovo smo videli na srbijanskim fudbalskim terenima, a ovako nešto do sada je nezapamćeno. Sastali su se u okviru Mačvanske okružne lige Jedinstvo iz Malog Zvornika i Sloga Lipnički Šor, a na terenu je viđen veliki haos, pišu Novosti.

Pri rezultatu 1:1 došlo je do prekida meča i opšte tuče među igračima, a čak je i jedan navijač utrčao na teren kako bi se obračunao sa gostujućim igračima. Utakmica je prekinuta bit će registrovana službenim rezultatom 0:3, a Savez će dodatno kazniti ova dva kluba.

Kako navode lokalni mediji situacija je kulminirala u 76. minutu meča kada je pri izvođenju slobodnog udarca došlo do sukoba Darka Tomića i igrača Sloge Milana Pavlovića, a verbalni sukob brzo je prerastao u opštu tuču.