Foto žurnal: Golijada na Tušnju

Radnik je poveo u 10. minuti golom Živkovića koji je glavom pogodio nakon kornera. S tim rezultatom se otišlo na odmor

Gosti su tri puta vodili danas na Tušnju. A. Bešić

Piše: A. B.

9.4.2022

U okviru 25. kola Premijer lige BiH Tuzla City i Radnik su remizirali (3:3) na Tušnju. Radnik je poveo u 10. minuti golom Živkovića koji je glavom pogodio nakon kornera. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 58. minuti Tuzla City je stigla do izjednačenja. Iz kornera je centrirao Mehanović, a Čeliković glavom pogodio mrežu gostiju za 1:1. Neriješen rezultat nije dugo ostao na semaforu. U 66. minuti je Radnik ponovo poveo: Blagojević je ovaj put ubacio, skočio je Ćorić i pogodio za 1:2.

Nakon centaršuta s desne strane u 69. minuti za 2:2 je pogodio Krpić. Potom je Radnik ponovo uspio stići do vodstva. Ponovo je gol postignut glavom, a strijelac je bio Haris Handžić u 88. minuti. Uzbuđenja su se nastavila, a u sudijskoj nadoknadi Tuzla City je stigla do izjednačenja. Precizan je bio Mišić za konačnih 3:3.