TRIJUMF JORGANDŽIJA

Atletiko slavio pobjedu protiv Espanjola u osmoj minuti sudijske nadoknade

Dosuđen je penal za domaće, Karasko je namjestio loptu i pogodio u 98. minuti utakmice za 2:1

Karasko je presudio gostima. AFP

M. K.

17.4.2022

Fudbaleri Atletika ugostili su sastav Espanjola u 32. kolu španske La Lige.

Konačan rezultat je glasio 2:1 za Madriđane, a bodove važne u borbi za plasman u Ligu prvaka osvojili su u osmoj minuti sudijske nadoknade!

Mrežu gostiju načeo je Karasko (Carrasco) u 52. minuti nakon asistencije Kunje (Cunha), da bi poravnanje gostima donio De Tomas u 74. minuti meča.

A onda je dosuđen penal za domaće u samom finišu i nakon intervencije VAR-a. Karasko je namjestio loptu i pogodio u 98. minuti.

Atletiko će do kraja sezone voditi žestoku bitku za Ligu prvaka sa direktnim konkurentima Barcelonom, Seviljom, Betisom i Real Sosijedadom, a razlika između druge Barce i šestog Sosijedada je svega pet bodova.