DA SE NAJEŽIŠ

Pogledajte nevjerovatnu podršku "Anfielda" za najvećeg rivala: Prekrasna gesta za Kristijana Ronalda

Zvijezda Junajteda je sinoć objavio da su on i Georgina izgubili sina na porodu zbog čega nije u sastavu za večerašnju utakmicu

Ronaldo i Georgina: Veliki gubitak. Instagram

Piše: E. M.

19.4.2022

Najveći rivali u historiji Premijer lige, Liverpul i Mančester junajted večeras igraju meč 30. kola engleskog prvenstva. Domaći tim već od 5. minute vodi sa 1:0 golom Luisa Diaza, a na 2:0 povisio je Mohamed Salah u 22. minuti.

No, ono što je mnogo važnije od samog rezultata je predivan gest navijača Liverpula koji su na poseban način pružili podršku Kristijanu Ronaldu (Cristiano) koji je izgubio dijete i zbog toga nije u sastavu za večerašnju utakmicu.

Zvijezda Junajteda je sinoć objavio da su on i Georgina izgubili sina na porodu. Njegova Georgina je nosila blizance i rodila je kćerku, ali sin, nažalost, nije preživio.

Iako se radi o najvećim rivalima, navijači su pružili nevjerovatnu i dirljivu podršku Portugalcu aplauzom u 7. minuti utakmice na "Anfieldu".