SERIJA A

Nevjerovatan kiks Intera u borbi za titulu: Golman Radu presudio "Nerazurima"

Dobro je počelo za goste iz Milana koji su golom Perišića u 3. minuti meča poveli s 0:1

Perišić je pogodio mrežu Bolonje na samom startu meča. AFP

Piše: M. K.

27.4.2022

Italijani su večeras odigrali tri zaostale utakmice 20. kola Serije A, a najviše pažnje je privukao duel Bolonje i Intera koji vodi žestoku bitku za naslov prvaka sa gradskim rivalom Milanom.

Dobro je počelo za goste koji su golom Perišića u 3. minuti meča poveli s 0:1. Radost gostujućih navijača je trajala do 28. minute kada je Arnautović pogodio za 1:1.

I kad se slutio remi u ovoj utakmici, rezervni golman Intera Radu pravi nevjerovatnu grešku pred svojim golom, a Sansone pogađa za 2:1.

Džeko je u igru ušao u 63. minuti umjesto Koree (Correa), ali nije uspio pomoći svom timu.

U ostalim mečevima Fiorentina je kod kuće doživjela katastrofu protiv Udinezea izgubivši s čak 0:4, dok je Atalanta kod kuće protiv Torina odigrala 4:4.