BORDO TIM REMIZIRAO

Pogledajte reakciju predsjednika FK Sarajevo Ismira Mirvića nakon promašenog penala

Kapićev udarac u sudijskoj nadoknadi zaustavio je golman Slobode Bukvić

Piše: G. Š.

19.8.2022

Fudbaleri Sarajeva su nakon dva uzastopna poraza u Zenici dočekali ekipu Slobode, ali nisu uspjeli prekinuti loš rezultatski niz, pošto su odigrali 1:1.

Gosti iz Tuzle su poveli u 16. minuti, nakon kontre, a gol je postigao bivši fudbaler Sarajeva Nikola Komazec. Bordo tim je imao pregršt prilika, a do poravnanja je stigao u 51. minuti. Asistenciju Asmira Suljića iskoristio je Nardin Mulahusejnović.

Sarajevo je imalo odličnu priliku da na kraju ipak dođe do pobjede. Rezervista Mersudin Ahmetović je izborio jedanaesterac, a golman Slobode Semir Bukvić je zaustavio šut Rifeta Kapića u posljednjim sekundama meča.

Na tribinama stadiona u Zenici bio je i predsjednik FK Sarajevo Ismir Mirvić, koji je "kao na iglama" pratio meč.

Pogledajte reakciju Mirvića nakon promašenog penala Kapića.