Crvena Zvezda u 90. minuti ostala bez Lige prvaka

Autogol Milana Pavkova zapečatio je sudbinu Crvene Zvezde

Crvena Zvezda nije izborila grupnu fazu Lige prvaka. FACEBOOK / CRVENA ZVEZDA

S. S.

23.8.2022

Fudbaleri Crvene Zvezde nisu se plasirali u Ligu prvaka jer su večeras igrali neriješeno protiv Makabija iz Haife u uzvratnoj utakmici plejofa Lige prvaka, a konačni rezultat večerašnje utakmice koji je Makabi odveo u grupnu fazu takmičenja bio je 2:2.

Utakmica se igrala u Beogradu na stadionu "Rajko Mitić", a u prvoj utakmici u Izraelu je Crvena Zvezda izgubila od Makabija rezultatom 2:3.

Strijelci za Crvenu Zvezdu bili su Aleksandar Pešić i Mirko Ivanić, a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Milan Borjan je uspio da odbrani penal, nakon čega je primio gol Makabijevog  igrača Daniela Sundgrena, pa je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 2:1.

U drugom poluvremenu u 90. minuti autogol Milana Pavkova zapečatio je sudbinu Crvene Zvezde, koja će igrati grupnu fazu Evropske lige.