LA LIGA

Real Madrid kiksao na Bernabeuu

"Kraljevski klub" je poveo golom Vinicijusa u 42. minuti, a Garsija (Garcia) je uzvratio pogotkom u 50. minuti.

Bio je ovo prvi meč ove sezone, uključujući sva takmičenja, u kojima Real Madrid nije ostvario pobjedu. Real Madrid

Piše: G. Š.

2.10.2022

Fudbaleri Real Madrida kiksali su na Bernabeuu (1:1) protiv Osasunu, u 7. kolu španske La Lige. "Kraljevski klub" je poveo golom Vinicijusa u 42. minuti, a Garsija (Garcia) je uzvratio pogotkom u 50. minuti.

Potom je Unai Garsija zaradio direktan crveni karton u 78. minuti, ali sa bijele tačke nije bio precizan Karim Benzema. Najboljem napadaču Real Madrida je dvije minute kasnije poništen pogodak...