LIGA 1

Marsej remizirao u derbiju kola, Kolašinac odigrao cijeli meč

Kolašinac u akciji. Iconsport

29.1.2023

U derbiju 20. kola francuske Lige 1 bodove su podijelili ekipe Marseja i Monaka (1:1).

Svih 90 minuta za svoj Marsej odigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine Sead Kolašinac.

Monako je poveo u 17. minuti nakon što je Džordan Veretu (Jordan Veretout) poslao loptu u vlastitu mrežu.

Marsej je do izjednačenja došao na startu drugog poluvremena. U 47. minuti pogodio je Aleksis Sančez (Alexis Sanchez).

Jučer je odigrana još jedna utakmica francuskog prvenstva, a Troj i Lens su podijelili bodove (1:1).

Lider tabele PSG će večeras ugostiti Rem. Bit će to prilika za Parižane da povećaju prednost u odnosu na svoje prve pratioce.