U-17 EURO KVALIFIKACIJE

Zmajići remizirali s Izraelom na početku kvalifikacija

Mlada reprezentacija BiH nije uspjela doći do pobjede, a narednu utakmicu igra 25. marta protiv Srbije

Mladi reprezentativci remizirali sa Izraelom. N/FS BiH

22.3.2023

Bosna i Hercegovina je remizirala na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo do 17 godina, protiv reprezentacije Izraela rezultatom 1:1. Utakmica je igrana na stadionu Čukaričkog u Beogradu.

Mladi reprezentativci Bosne i Hercegovine su došli do prednosti u 38. minuti, nakon što je poslije centaršuta Šabića, Spahić loptu iz peterca poslao iza golmana Izraela. Izrael je konačnih 1:1 postavio iz penala u 65. minuti putem Sajeda Abu Farčija (Saied Farchi).

U drugom susretu ove grupe, Bjelorusija je sa 2:1 savladala Srbiju. U sljedećem kolu, Bosna i Hercegovina u subotu 25. marta od 14 sati igra protiv Srbije.