Sarajevo u Trebinju vodi sa 1:0

Sarajevo vodi u Trebinju. FK Sarajevo

D. H.

15.4.2023

Tri utakmice 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igraju se u istom terminu.

U 16 sati počele su utakmice Leotar - Sarajevo, Igman - Sloboda i Sloga - Posušje.

U Trebinju je trenutno rezultat 1:0 za Sarajevo.

Strijelac u 31. minuti susreta za bordo tim je Ziljkić, koji je nakon centaršuta Džafića s desne strane uhvata loptu polu-volejom i pogadio mrežu Puletića.

Igman protiv Slobode također vodi sa 1:0, a strijelac je Ramić, bivši igrač ovog kluba. U 43. minuti Sloboda je izjednačila. Kažnjen je Igman za sve promašaje. Kurtalić je glavom zatresao mrežu Konjičana poslije centaršuta Husejinovića iz kornera.

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1.

U Doboju na utakmici između Sloge i Posušja u prvom poluvremenu nije bilo golova.