PREKINUO GOLGETERSKI POST

Bravo majstore: Džeko postigao gol za Inter

Džeko: Iskoristio priliku. Twitter

3.5.2023

Kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko postigao je gol za Inter u 37. minuti na gostovanju kod Verone (3:0) u okviru 34. kola italijanske Serie A.

"Nerazuri" su poveli autogolom Gaiča u 31. minuti. Potom je Hakan Čalhanoglu u 37. minuti postigao sjajan gol, a 60ak sekundi poslije u strijelce se upisao i naš reprezentativac.

Džeko je iskoristio priliku i prekinuo golgeterski post, koji u prvenstvu traje od 4. januara i pogotka protiv Napolija.

Ovo je našem najboljem napadaču bio 5. gol protiv Verone u desetoj utakmici protiv tog tima, a zanimljivo prvi na Bentegodi stadionu.

Ukupno, Džeki je ovo bio 12. pogodak u svim takmičenjima ove sezone, a osmi u prvenstvu. Ima još i pet asistencija.