FENER ELIMINIRAO MARIBOR

Društvo se sastalo nakon utakmice: Džeko, Tadić, Zajc i Iličić uživali u narodnjacima

Igrači Maribora i Fenera imali su i "treće poluvrijeme"

Sa zabave nakon utakmice. Screenshot

18.8.2023

Fenerbahče je sinoć savladao Maribor u revanšu 3. pretkola Konferencijske lige rezultatom 3:0 i s ukupnih 6:1 prošao u plej-of.

Kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko nije igrao na Ljudskom vrtu jer ga je trener Ismail Kartal odmarao. Igrači Maribora i Fenera imali su i "treće poluvrijeme".

Džeko, Dušan Tadić i Miha Zajc iz Fenerbahčea, te Josip Iličić iz Maribora su se sastali u jednom ugostiteljskom objektu i zabavljali se uz narodnjake.

Podsjetimo, utakmica u Mariboru je sredinom drugog poluvremena prekinuta na 15-ak minuta nakon incidenta koji su napravili navijači Fenerbahčea.

Inače, za Fener su sinoć pogađali Irfan Kahvedži (Kahveci), Sebastijan Šimanski (Szymanski) i Dušan Tadić.