Čekićari razbili Galebove: Vest Hem slavio u Brajtonu

Antonio je u 63. minuti zatvorio seriju golova Vest Hema

Vest Hem slavio u Brajtonu. Twitter

H. J. I.

26.8.2023

U posljednjem susretu subotnjeg programa trećeg kola Premijer lige Vest Hem je kao gost pobijedio Brajton 3:1.

Krenuo je Brajton žestoko u prva dva kola. Dvije pobjede uz osam golova. Međutim, naišao je veoma raspoložen Vest Hem i pokupio sva tri boda sa Ameksa.

Konačno je i Majkl Antonio odigrao dobar meč. Bio je asistent kod vodećeg gola Vord-Prausa, i to je njegov prvenac od kada je Sautempton zamijenio Vest Hemom. Antonio je bio i strijelac i to trećeg gola. Ali prije toga Boven je u 58. minuti duplirao prednost.

Antonio je u 63. minuti zatvorio seriju golova Vest Hema. Kod Brajtona razočarali su ofanzivci Velbek, Mitoma, Ferguson, Marč, ali je domaćin ipak došao do gola. Gros je u 81. minuti zatresao mrežu.